Sobota 8. června 2019
Česká liga minivolejbalu→ 4
Na České lize tradičně nechyběl Vavřinec Kladno s Petrem...
55 družstev...
Sobota 08. června 2019→ 17:17 hodin
Tak to jsem opravdu nečekal... Tří barev se zúčastnilo fantastických padesát pět družstev... V měsíci červnu a za krásného počasí to je zázrak... Rodinná siesta, výlety, absence Schrödingeru Varnsdorf, Volejbalu Ústí nad Labem, TJ Slovan Varnsdorf... Paráda...
středisková matematika
Čtvrtého kola se zúčastnilo 53 Akademiků a účast jednotlivých středisek→ satelitů je poměrně vyrovnaná... Zvláště potěšila solidní účast Sov a Soviček z České Lípy... Třináctka dětí v červnu 2019 není vůbec špatná... Potěšila vysoká účast Ligové skupiny, která během turnaje rozhodovala...
Sovy→ Sovičky | 13 |
Žraloci | 14 |
Tygřice a Tygři | 11 |
Ligová skupiny, mžky | 15 |
vítězná družstva 4. kola
žlutý mini | Krumlová Nela, Buriánová Viktorka | Akademie |
oranžový mini | Sládečková Tereza, Schimmelová Eliška | Akademie |
červený mini | Helebrantová Zuzka, Mandelová Anna | Vavřinec Kladno |
žlutý minivolejbal
Ve žlutém mini se výrazně prosadili jak Sovičky tak Žraloci... Svoje umění opět plně prokázala jak Viktorka Buriánová tak Matěj Kříž... Oba jsou mimořádní útočníci i obránci...
1 | Akademie | Krumlová Nela, Buriánová Viktorka |
2 | Akademie | Amešný Tomáš, Kříž Matěj |
3 | Akademie | Hekš Prokop, Myška Marek |
4 | Akademie | Kadlečková Sára, Kravcovová Denisa |
5 | Akademie | Čunátová Nela, Schimmelová Eliška |
6 | ZŠ Vilémov 1 | |
7 | ZŠ Vilémov 3 | |
8 | Akademie | Buljat Helenka, Stupková Ellen |
9 | Akademie | Starý Max, Vince Michal |
10 | Akademie | Stará Alžběta, Daníčková Eliška |
11 | Akademie | Jonová Lenka, Bao Anna |
12 | Akademie | Kolč Martin, Vejražka Jindra |
13 | Kladno 3 | Metlická Petra, Mandová Eliška |
14 | Kladno 1 | Dimová Jana, Dandarová Aneta |
15 | Kladno 2 | Vodhánilová Eliška, Helebrantová Eliška |
16 | Akademie | Popelka Martin, Matějková Daniela |
17 | Akademie | Janela Adam, Matějková Ivana |
18 | ZŠ Vilémov 2 | |
19 | Akademie | Hummelová Bára, Sládečková Tereza |
oranžový minivolejbal
Překvapivá dominance Žraloků... To, že vyhraje dvojice Terezka a Eliška jsem nečekal... Když je srovnám s družstvy jako například s Tygřicemi Elou Maškovou a Verčou Pokornou, Bao Aničkou a Martinem Kolčem... Potěšitelné, příjemné...
1 | Akademie | Sládečková Tereza, Schimmelová Eliška |
2 | Akademie | Vince Michal, Frömel Jan |
3 | Akademie | Šedivá Barbora, Daníčková Eliška |
4 | Akademie | Mašková Ela, Pokorná Veronika |
5 | Akademie | Jonová Lenka, Jurásková Annabel |
6 | Akademie | Bolorsaikhan Solongo, Stupková Ellen |
7 | Akademie | Bao Anna, Kolč Martin |
8 | Akademie | Pokorná Kája, Hladíková Kateřina |
9 | Akademie | Popelka Martin, Myška Marek |
10 | Kladno 2 | Vodhánilová Eliška, Helebrantová Anna |
11 | ZŠ Vilémov 1 | |
12 | Akademie | Ganzorig Soňa, Matějková Daniela |
13 | Akademie | Hummelová Bára, Hekšová Bára |
14 | Akademie | Kadlečková Sára, Buriánová Viktorka |
15 | Akademie | Krumlová Nela, Kravcovová Denisa |
16 | Akademie | Starý Max, Matějková Ivana |
17 | Akademie | Kříž Matěj, Knöchel Leoš |
ZŠ Vilémov 3 | ||
19 | Kladno 1 | Dimová Jana, Dandarová Aneta |
Kladno 2 | Vodhánilová Eliška, Helebrantová Anna | |
ZŠ Vilémov 2 |
červený minivolejbal
Ještě nedávno dominantní barva Akademie... Kladno nás tentokráte jasně vyloupilo...
1 | Kladno | Helebrantová Zuzka, Mandelová Anna |
2 | Akademie | Jurásková Annabel, Pokorná Veronika |
3 | Společenství | Mandová Eliška, Kolč Jan |
4 | Společenství | Vodhánilová Eliška, Stehlík Jan |
5 | Akademie | Matějková Ivana, Daníčková Eliška |
6 | Akademie | Kravcovová Denisa, Hekšová Bára |
7 | Společenství | Helebrantová Anna, Burián Vojta |
8 | Akademie | Matějková Daniela, Myška Marek |
9 | Akademie | Ganzorig Soňa, Buriánová Viktorka |
10 | Akademie | Sládečková Tereza, Slávková Kateřina |
Akademie | Schimmelová Eliška, Šachová Eliška | |
Akademie | Bolorsaikhan Solongo, Knöchel Leoš | |
13 | Akademie | Kříž Matěj, Frömel Jan |
14 | Akademie | Pokorná Karolína, Kolč Martin |
15 | Akademie | Vince Michal, Hladíková Kateřina |
4. Krajský Festival v BMV
9 družstev→ 7 medailí
Neděle 24. března 2019→18:18
Člověk se celý život učí...
27→10→8
Ve volejbalu jsem toho už opravdu hodně zažil, ale dnešek mně opět dostal...
Před týdnem přihlásím na KF BMV na Duklu 27 družstev do 5 barev... Ve čtvrtek 21. března 2019 je Akademii schváleno 10 družstev a dnes→ v neděli 24. března 2019 v 08:15 hodin v hale Dukly Liberec se dozvíme, že můžeme postavit pouze družstev 8 !!! Blablabla...
Tak tomu nelze říkat jinak než organizační "Kocourkov"... Co jsme měli říci rodičům a dětem, kteří dorazili do Liberce? Asi jeďte domů!!!
Už jsem na festivalech zažil opravdu hodně, předčasně ukončenou soutěž- nefundované rozhodčí- nadržující rozhodčí- aroganci rodičů- rvačku rodičů, ale tohle ještě ne!!!
Dukla opět vyhrála!!!
Výsledkové zrcadlo
Vyvěšené výsledky nejsou oficiální... Je možné, že v barvách žlutá a oranžová jsou chyby na stupních vítězů... U Akademie ale vše odpovídá skutečnosti...
žlutý minivolejbal
Obrovská radost za SOVIČKY a ŽRALOKY... Vítězné družstvo především díky Matějovi v útoku bylo skvělé... Perfektně Matěje doplňovala Vaneska Votroubková a Ellen Stupková... Pastva pro oči...
Ale úspěšné bylo i druhé družstvo. V družstvu sice chyběl útočník, ale obrana byla super... Blahopřání Adélce Petráčkové, Saše Králové, Elišce Grušpierová a Verunce Bednářové...
1 | Akademie- SOVIČKY |
2 | Schrödinger Varnsdorf |
3 | Akademie- ŽRALOCI |
oranžový minivolejbal
Zde jsem čekal více... Ale není každý den posvícení a medaile je medaile... Obranu máme velice solidní, ale útok je neúčinný, alibistický, jalový...
1 | Schrödinger Varnsdorf |
2 | Jiskra NB |
3 | Akademie Nový Bor |
7 | Akademie Nový Bor |
červený minivolejbal
Barva, která se Akademii nepovedla... A nemůžeme se vymlouvat na absenci Annabel Juráskové, Viktorky Buriánové, Sofie Velasco... V červené barvě jsme až do tohoto turnaje sklízeli...
Spíše potěšilo druhé družstvo ve složení Kravcovová Deniska, Daníčková Eliška a Marek Myška... 3. místo je pěkné... Žraloci rostou...
1 | Dukla Liberec |
2 | Schrödinger Varnsdorf |
3 | Akademie Nový Bor |
5 | Akademie Nový Bor |
zelený minivolejbal
Barva, která mne jako trenéra potěšila... Jisté a účinné tenisové podání, velice solidní mezihra a slušný, chytrý útok... Blahopřání pro Veve, Natku, Péťu i Kačku...
Asi nejpřesvědčivější vítězství Akademie ze všech barev... Všechna vítězství byla o 10 a více bodů... Myslím si, že v této barvě by se radovalo i další družstvo Akademie, kdyby bylo přijato do soutěže... Prostě mladší žákyně rostou...
1 | Akademie Nový Bor |
2 | USK Slavia Liberec |
3 | Jiskra Nový Bor |
modrý minivolejbal
Vedle vítězství potěšilo i 3. místo za zkušenou Duklou Liberec... Vítězné družstvo hrálo ve složení Eliška Jarošová, Týnka Němečková a Honza Stehlík...
1 | Akademie Nový Bor |
2 | Dukla Liberec |
3 | Akademie Nový Bor |
Česká liga mini→ 3
Volejbal Ústí vítězí...
OPĚT VELICE KVALITNÍ SOUTĚŽ... SVOJE VOLEJBALOVÉ DOVEDNOSTI POMĚŘOVALO 59 DRUŽSTEV... PŘIHLÁŠENO BYLO PŮVODNĚ VÍCE DRUŽSTEV, ALE VIRÓZA ZAÚŘADOVALA... MEDAILI SI DNES ODVEZL JAK VOLEJBAL ÚSTÍ NAD LABEM, VAVŘINEC KLADNO TAK SLOVAN VARNSDORF...
žlutý minivolejbal
1 | Akademie | Kříž Matěj, Votroubková Vanesa |
2 | Akademie | Sládečková Tereza, Schimmelová Eliška |
3 | Akademie | Stupková Ellen, Bednářová Veronika |
4 | ZŠ Vilémov 2 | |
5 | Akademie | Radoňský Jiří, Petráčková Adéla |
6 | Akademie | Moravčíková Karolína, Grušpierová Eliška |
7 | Akademie | Golecká Magda, Jonová Lenka |
8 | Kladno 1 | Vodhanilová Eliška, Helebrantová Anna |
9 | Akademie | Bao Anna, Králová Saša |
10 | Akademie | Matějková Ivanka, Janele Adam |
11 | ZŠ Vilémov 1 | |
12 | Slovan Varnsdorf | |
13 | ZŠ Vilémov 3 | |
14 | Akademie | Matějková Daniela, Amešný Tomáš |
15 | Kladno 2 | KrečováThea, Mandová Eliška |
oranžový minivolejbal
1 | Akademie | Pokorná Veronika, Schimmelová Eliška |
2 | Varnsdorf 1 | |
3 | Akademie | Kolč Martin, Matějková Ivana |
4 | Ústí 1 | Lukšíková Nela, Zlámalová Kačka |
5 | Ústí 5 | Břízová Adéla, Tošnerová Martina |
6 | Akademie | Bao Anna, Sládečková Tereza |
7 | Akademie | Golecká Magda, Votroubková Vanesa |
8 | Akademie | Buriánová Viktorka, Matějková Daniela |
9 | Ústí 4 | Dopitová Lenka, Bártová Alena |
10 | Ústí 3 | Luzumová Týnka, Sedláčková Tereza |
11 | Varnsdorf 3 | |
12 | Akademie | Daníčková Eliška, Grušpierová Eliška |
13 | Ústí 2 | Čtvrtečková Tereza, Vondrušková Věra |
14 | Kladno 3 | Foglová Eliška, Mandová Eliška |
15 | Ústí 8 | Kubíčková Karolína, Mendlová Viktorka |
16 | Kladno 1 | Kouřilová Barbora, Petrusová Magda |
17 | ZŠ Vilémov 1 | |
18 | Ústí 9 | Avenariusová Sofi, Zlámalová Karolína |
19 | Kladno 2 | Helebrantová Anna, Vodhanilová Eliška |
20 | ZŠ Vilémov 2 | |
21 | Ústí 6 | Mikotová Sabina, Plívová Adéla |
22 | Varnsdorf 2 | |
23 | Ústí 7 | Bulínová Klára, Švecová Barbora |
červený minivolejbal
1 | Ústí 1 | Zahradníková Barbora, Dvořáková Zuzana |
2 | Kladno 2 | Malíková Jitka, Krečová Ema |
3 | Akademie | Pavlů Veronika, Matějková Danielka |
4 | Akademie | Daníčková Eliška, Doležalová Markéta |
5 | Kladno 1 | Obolecký Ondřej, Mandelová Anna |
6 | Ústí 2 | Vysoudilová Veronika, Maruštíková Michala |
7 | Varnsdorf 1 | |
8 | Akademie | Buriánová Viktorka, Cibulková Viktorka |
9 | Akademie | Pokorná Veronika, Myška Marek |
10 | Varnsdorf 2 | |
11 | Akademie | Bao Anna, Kolč Jan |
12 | Akademie | Hladíková Kateřina, Matějková Ivana |
13 | Ústí 8 | Benešová Nikola, Nosková Mája |
14 | Ústí 6 | Ullrichová Sandy, Mouchová Tereza |
15 | Ústí 4 | Thotová Tereza, Pitnerová Nela |
16 | Ústí 3 | Thotová Eliška, Bednářová Markéta |
17 | Kladno 4 | Vodhanilová Eliška, Foglová Eliška |
18 | Ústí 5 | Břízová Anna, Břízová Adéla |
19 | Ústí 7 | Plívová Justýna, Procházková Barbora |
20 | Kladno 3 | Kouřilová Barbora, Petrusová Magda |
21 | Varnsdorf 3 |
Česká liga mini→ 2
Báječná LIGA...
Sobota 12. ledna 2019_17:17 hodin
NĚKTERÁ SETKÁNÍ, NĚKTERÉ AKCE JSOU VELICE PŘÍJEMNÉ, VYDAŘENÉ... TOTO LZE NAPSAT I O DNEŠNÍ ČESKÉ LIZE MINIVOLEJBALU... SOLIDNÍ VOLEJBAL, SAMÍ PŘÍJEMNÍ, NAVZÁJEM SI PŘEJÍCÍ LIDÉ, SKVĚLÝ BUFET...
žlutý minivolejbal...
1 | Akademie | Buriánová Viktorka+ Schimmelová Eliška |
2 | Akademie | Kaufman Kryštof+ Myška Marek |
3 | SI Varnsdorf 1 | |
4 | Akademie | Grušpierová Eliška+ Stupková Ellen |
5 | Akademie | Votroubková Vanesa+ Sládečková Tereza |
6 | Akademie | Králová Alexandra+ Matějková Daniela |
7 | Vavřinec Kladno 1 | Helebrantová Anna+ Vodhánilová Eliška |
8 | Slovan Varnsdorf | |
9 | SI Varnsdorf 3 | |
10 | SI Varnsdorf 2 | |
11 | Akademie | Radoňský Jiří+ Vince Michal |
12 | Akademie | Bednářová Veronika+ Bao Anna |
13 | ZŠ Vilémov 2 | |
14 | ZŠ Vilémov 4 | |
15 | Akademie | Tůmová Patrície+ Matějková Iva |
16 | ZŠ Vilémov 1 | |
17 | Akademie | Kadlečková Sára+ Daníčková Eliška |
18 | Akademie | Jónová Lenka+ Doležalová Markéta |
19 | Akademie | Sentivanová Anna+ Petráčková Adéla |
20 | Akademie | Amešný Tomáš+ Křivánek Viktor+ Stará |
21 | ZŠ Vilémov 3 | |
22 | Vavřinec Kladno 2 | Straková Linda+ Krečová Thao |
oranžový minivolejbal...
1 | Akademie | Pokorná Veronika+ Schimmelová Eliška |
2 | Akademie | Buriánová Viktorka+ Kolč Martin |
3 | Akademie | Doležalová Markéta+ Knöchel Leoš |
4 | SI Varnsdorf 2 | |
5 | ZŠ Vilémov 1 | Jiřincová Marie+ Švitorková Tereza |
6 | Akademie | Bao Anna+ Hekšová Barbora |
7 | Akademie | Myška Marek+ Vince Michal |
8 | SI Varnsdorf 4 | |
9 | Akademie | Matějková Iva+ Šedivá Barbora |
10 | Akademie | Jurásková Annabel+ Grušpierová Eliška |
11 | Slovan Vdf 3 | |
12 | Slovan Vdf 1 | |
13 | Vavřinec Kladno 1 | Foglová Eliška+ Vlková Veronika |
14 | Slovan Vdf 2 | |
15 | Akademie | Sentivanová Anna+ Doxanská Natálka |
16 | SI Varnsdorf 1 | |
17 | ZŠ Vilémov 2 | Čermáková Julie+ Poláková Natálie |
18 | Akademie | Bednářová Veronika+ Kočová Eliška |
19 | Slovan Vdf 4 | |
20 | SI Varnsdorf 5 | |
21 | SI Varnsdorf 3 | |
Akademie | Daníčková Eliška+ Marek Radim | |
Akademie | Sládečková Tereza+ Votroubková Vanesa | |
Vavřinec Kladno 2 | Vodhánilová Eliška+ Straková Linda | |
ZŠ Vilémov 3 | Bubla Jan+ Havlíček Roman | |
26 | Akademie | Matějková Daniela+ Vilémov |
Akademie | Tůmová Petra+ Jónová Lenka | |
ZŠ Vilémov 4 | Mansfeldová Eliška+ Jandusová Nikola | |
SI Varnsdorf 6 |
červený minivolejbal...
1 | Akademie | Neumanová Anežka+ Jeník Petr |
2 | Akademie | Buriánová Viktorka+ Jurásková Annabel |
3 | SI Varnsdorf 1 | |
4 | Slovan Vdf 1 | |
5 | Vavřinec Kladno 1 | Malíková Jitka+ Helebrantová Zuzana |
6 | Akademie | Kolč Jan+ Cibulková Viktorka |
7 | Vavřinec Kladno 2 | Krečová Emilie+ Velíčková Sára+ Straková |
8 | Akademie | Myška Marek+ Daníčková Eliška |
9 | Akademie | Pokorná Veronika+ Kolč Martin |
10 | SI Varnsdorf 2 | |
11 | SI Varnsdorf 3 | |
12 | Slovan Vdf 2 | |
13 | Vavřinec Kladno 3 | |
14 | Akademie | Hekšová Barbora+ Marek Radim |
15 | Akademie | Sládečková Tereza+ Knöchel Leoš |
16 | Vavřinec Kladno 4 | |
17 | Akademie | Kočová Eliška+ Bao Anna |
18 | Akademie | Matějková Iva+ Marek Radim |
19 | Akademie | Matějková Daniela+ Myška Marek |
hvězdičky...
žlutý mini | oranžový mini | červený mini | |||
Jandusová Nikola | Vilémov | Jiřincová Marie | Vilémov | Jurásková Annabel | Akademie |
Křížková Tereza | TJ Slovan | Švitorková Tereza | Vilémov | Neumanová Anežka | Akademie |
Vodhánilová Eliška | Kladno | Jirušková Nela | TJ Slovan | Cibulková Vikorka | Akademie |
Helebrantová Anna | Kladno | Schönveldová Viktorka | TJ Slovan | Matějková Danieka | Akademie |
Voráčková Zuzana | Schrödinger | Poláčková Klára | TJ Slovan | Nováčková Nikola | TJ Slovan |
Čiháková Natálie | Schrödinger | Bučková Tereza | Schrödinger | Plíhalová Simona | TJ Slovan |
Veroňková Barbora | Schrödinger | Pánková Leona | Schrödinger | Bučková Tereza | Schrödinger |
Buriánová Viktorka | Akademie | Doležalová Markéta | Akademie | Krausová Valerie | Schrödinger |
Stupková Ellen | Akademie | Pokorná Veronika | Akademie | Černý Adam | Schrödinger |
Votroubková Vanesa | Akademie | Bao Anna | Akademie | Vodhánělová Eliška | Kladno |
Petráčková Adéla | Akademie | Helebrantová Zuzana | Kladno | ||
Grušpierová Eliška | Akademie | Malíková Jitka | Kladno |
turnajové glosy...
→ největším strašákem byly sněhové podmínky, ale počasí nám přálo... Všechna přihlášená družstva dorazila
→ velice si vážíme účasti ZŠ Vilémov... Velká vzdálenost, náročná cesta... Prostě Slávek Bican je "zlatý"...
→ Vavřinec Kladno je především díky manželům Šťastným velice vřele vítaným klubem na všech akcích Akademie...
→ na družstvech Schrödingeru Varnsdorf je čitelný rukopis trenérky Jitky Němečkové... Šikovná družstva, kvalitní hra prsty...
→ volejbalově potěšila i družstva TJ Slovan Varnsdorf... Slovan byl velkým přínosem České ligy...
→ organizačním cílem bylo naplnit všechny barvy po 25 družstvech. Nejblíže ideálu byla žlutá barva (22)... V oranžové barvě bylo velice obtížné odmítnout čtyři družstva přes plán (29)... To srdce organizátora a trenéra nezvládá...
→ výkonnostně, volejbalově se mi moooc líbila červená barva... Minimálně desítka družstev předváděla kvalitní prstový volejbal... Zvláště se mi líbilo družstvo TJ Slovan Varnsdort 1 (krásná a šikovná děvčátka), Schrödingeru Varnsdorf 1 i obě družstva Vavřince Kladno (1 a 2)... Krása...
→ pokud by na startovní čáře byl i Volejbal Ústí nad Labem, byla by Akademie maximálně spokojená... Krásná volejbalová společnost...
Česká liga minivolejbalu 2019
Sobota 12. ledna 2019_ZŠ Kamenický Šenov_09- 15 hodin
První nominace Akademie...
Středa 09. ledna 2019_10:10 hodin
BERTE PROSÍM TUTO NOMINACI JAKO STARTOVNÍ... NĚKTERÉ DĚTI VYPADNOU DÍKY JINÉMU VÍKENDOVÉMU PROGRAMU, NEMOCI apod. ROZHODOVAT NA ČLM 1 VEDLE TRENÉRŮ A RODIČŮ BUDOU TAKÉ HRÁČI A HRÁČKY LIGOVÉ SKUPINY... DĚKUJI...
Žlutý minivolejbal_09- 11 hodin
1 | Buriánová Viktorka | Schimmelová Eliška |
2 | Bednářová Veronika | Kříž Matěj |
3 | Votroubková Vanesa | Sládečková Tereza |
4 | Grušpierová Eliška | Stupková Ellen |
5 | Sentivanová Anna | Petráčková Adéla |
6 | Radoňský Jiří | Máchová Adéla |
7 | Kaufman Kryštof | Bílý Samuel |
8 | Krumlová Nela | Smitová Lucie |
9 | Jonová Lenka | Valíčková Simona |
10 | Králová Saša | Matějková Danielka |
11 | Kadlečková Sára | Daníčková Eliška |
12 | Pátek Jan | Sentivanová Anežka |
13 | Bulijat Helena | Kukuczová Karolína |
14 | Divišová Barbora | Fojtík Matyáš |
15 | Weiss David | Tůmová Petrície |
16 | Amešný Tomáš | Chocová Kristýna |
17 | Starý Alžěta | Šoltys Vojtěch |
18 | Vince Michal | Bendová Nikola |
19 | Bernášková Natálie | Oplová Denisa |
20 | Válková Pavla | Kravcovová Denisa |
Oranžový minivolejbal_11- 13 hodin
1 | Kolč Martin | Buriánová Viktorka |
2 | Bao Anna | Bártová Lucie |
3 | Pětioký Vojtěch | Myška Marek |
4 | Bednářová Veronika | Kočová Eliška |
5 | Hladíková Kateřina | Golecká Magda |
6 | Moravčíková Karolína | Jurásková Annabel |
7 | Stefanovský Pavel | Popelka Martin |
8 | Doležalová Markéta | Máchová Adéla |
9 | Schimmelová Eliška | Pokorná Veronika |
10 | Sládečková Tereza | Votroubková Vanesa |
11 | Daníčková Eliška | Stehlík Josef |
12 | Kříž Matěj | Radoňský Jiří |
13 | Stupková Ellen | Havlíková Aneta |
14 | Petráčková Adéla | Hekšová Barbora |
15 | Vince Michal | Vitouš Dominik |
16 | Bolorsaikhan Solongo | Ládrová Šarlota |
17 | Naranbat Orgil | Ochirragchaa Orgil |
18 | Matějková Danielka | Weiss David |
19 | Matějková Ivanka | Králová Saša |
20 | Pilnajová Kateřina | Štěpánková Barbora |
21 | Tůmová Petra | Grušpierová Eliška |
22 | Panoch Jiří | Šedivá Barbora |
23 | Havlíková Tereza | Doležal Jakub |
24 | Sentivanová Anna | Maule Anežka |
Červený minivolejbal_13- 15 hodin
1 | Hladíková Kateřina | Pokorná Veronika |
2 | Buriánová Viktorka | Jurásková Annabel |
3 | Kolč Martin | Velasco Sofie |
4 | Myška Marek | Daníčková Eliška |
5 | Bártová Lucie | Neumanová Anežka |
6 | Maule Anežka | Matějková Danielka |
7 | Bao Anna | Kočová Eliška |
8 | Golecká Magda | Pětioký Vojtěch |
9 | Moravčíková Karolína | Doležalová Markéta |
10 | Frömel Jan | Máchová Kristýna |
11 | Havlíková Aneta | Štěpáková Barbora |
12 | Hekšová Barbora | Stehlík Josef |
13 | Naranbat Orgil | Kolč Jan |
14 | Jeník Petr | Ochirragchaa Orgil |
15 | Pavlů Veronika | Matějková Ivanka |
16 | Ramišová Tereza | Cibulková Viktorka |
Sváteční ÚTERNÍK 25...
Česká liga minivolejbalu 2019...
BLÍŽÍ SE DALŠÍ VOLEJBALOVÁ SLAVNOST (sobota 12. ledna 2019)... ČLM VE TŘECH BARVÁCH... ŽLUTÉ... ORANŽOVÉ A ČERVENÉ... ZATÍM JSOU PŘIHLÁŠENÁ POUZE DRUŽSTVA AKADEMIE A VAVŘINCE KLADNO (celkem 36 družstev)... ZÍTRA SE DOZVÍTE PRVNÍ ŠIRŠÍ NOMINACI AKADEMIE NOVÝ BOR...
žlutý minivolejbal...
Buriánová Viktorka, Schimmelová Eliška, Stupková Ellen, Kříž Matěj, Petráčková Adélka, Radoňský Jiří, Grušpierová Eliška, Votroubková Vanesa, Sentivanová Anička, Bednářová Veronika, Valíčková Simona, Krumlová Nela, Králová Saša, Kaufman Kryštof, Bulljat Helenka, Smitová Lucinka, Divišová Barbora, Máchová Adélka, Fojtík Matyáš, Tůmová Patrície, Křivánek Viktor, Pátek Honzík...
oranžový minivolejbal...
Kolč Martin, Stehlík Josef, Buriánová Viktorka, Daníčková Eliška, Myška Marek, Bolorsaitkhna Solongo, Bao Anička, Doležal Jakub, Stupková Ellen, Kříž Matěj, Schimmelová Eliška, Matějková Danielka, Sládečková Terezka, Matějková Ivanka, Pětioký Vojtěch, Bártová Lucinka, Stefanovský Pavel, Vince Michal, Bednářová Veronika, Golecká Majda, Moravčíková Karolína, Weiss David, Vitouš Dominik, Panoch Jiří, Naranbath Orgil, Ochirragchaa Orgil- od, Grušpierová Eliška, Votroubková Vanesa, Sentivanová Anička, Petráčková Adélka
červený minivolejbal...
Buriánová Viktorka, Velasco Sofie, Kolč Martin, Jurásková Annabel, Myška Marek, Daníčková Eliška, Hladíková Kačka, Pokorná Verča, Neumanová Anežka, Cibulková Viktorka, Stehlík Josef, Havlíková Anetka, Kočová Eliška, Bao Anička, Loulová Terezka, Doležalová Markétka, Hekšová Bára, Naranbath Orgil, Pilnajová Kateřina, Ochirragchaa Orgil- od, Ládrová Šarlota, Štěpánková Kateřina, Frydrych Matěj, Mrázová Eliška, Matějková Danielka, Matějková Ivanka, Sládečková Terezka, Maule Anežka
Česká liga barevného mini
12. ledna 2019...
Úterý 27. listopadu 2018_15:15 hodin
AKADEMIE PŘIPRAVUJE NA LEDEN 2019 MIMOŘÁDNÝ PROJEKT LIGY BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU V HALÁCH ZŠ KAMENICKÝ ŠENOV... MEDAILE- DESET HVĚZDIČEK V KAŽDÉ BARVĚ... POUZE BARVY ŽLUTÁ- ORANŽOVÁ A ČERVENÁ...
pozveme...
Liberecký kraj, Vavřinec Kladno, SK Slavii Praha, VK Šanov Teplice, VSK Spartak Děčín, TJ Sokol Mnichovo Hradiště, Schrödingerův institu Varnsdorf, ZŠ Vilémov, UD Hamr, Volejbal Ústí nad Labem, Baník Sokolov, Volejbal Sokolov, BVC Chodov, SK Volejbal Ústí n. L., Sokol Mšené lázně...
co nabízíme...
☼ 10 hracích ploch
☼ Bufet
☼ Barevný minivolejbal v barvách žluté- oranžové a červené...
☼ Pro první tři družstva medaile, diplomy...
☼ 10 hvězdiček... V každé barvě bude vyhodnoceno deset hvězdiček českého minivolejbalu...
☼ V každé barvě 25 družstev...
propozice a přihláška
Česká liga minivolejbalu_12. ledna 2019.pdf
přihlášená družstva_25 družstev v barvě
12 | žlutý | Akademie 10x, Vavřinec Kladno 2x, |
12 | oranžový | Akademie 10x, Vavřinec Kladno 2x, |
8 | červený | Akademie 6x, Vavřinec Kladno 2x, |
Úterník...
Úterý 27. listopadu 2018_10:10 hodin
RADIM MITISKA VČERA (23:02) POSLAL VÝSLEDKOVOU LISTINU 2. KOLA BAREVNÉHO FESTIVALU NA JISKŘE NOVÝ BOR... ORGANIZACE BAREVNÉHO KLÁNÍ SE ZÚČASTNILO ÚCTYHODNÝCH 30 POŘADATELŮ...
MATEMATIKA ZÍSKANÝCH MEDAILÍ TRANSPARENTNÍM ZPŮSOBEM PROKAZUJE ŠIKOVNOST NAŠICH AKADEMIKŮ...
MEDAILOVÉ HODNOCENÍ SE TÝKÁ POUZE BAREV, KTERÝCH SE AKADEMIE MOHLA ZÚČASTNIT (žlutá- oranžová- červená)... NESOUTĚŽILI JSME V BARVĚ ZELENÉ A MODRÉ, PROTOŽE V SOBOTU PROBÍHALA ŽÁKOVSKÁ LIGA. A NAŠI PÁŤÁCI A ŠESŤÁCI HRAJÍ ŠESTKOVÝ VOLEJBAL... TUDÍŽ OPĚT DOŠLO KE KONFLIKTU KRAJSKÝCH SOUTĚŽÍ... KVALITNÍ ŽÁKOVSKOU LIGU (SK Slavia Praha, Volejbal Ústí n. L., Vavřinec Kladno, Sokol Mnichovo Hradiště, VK Šanov Teplice...) VYHRÁLA PRÁVĚ AKADEMIE NOVÝ BOR...
"MRŇOUSKOVÉ, BLAHOPŘEJEME... AKADEMIE, JEN TAK DÁL..."
pořadí klubů na krajském Festivalu_medaile
klub | 1.místo | 2. místo | 3. místo | celkem | |
1 | Akademie NB | 5 | 3 | 5 | 13 |
2 | Bižu Jablonec | 1 | 1 | 1 | 3 |
3 | Ještědská Liberec | 1 | 1 | 1 | 3 |
4 | Slovan Varnsdorf | 0 | 0 | 3 | 3 |
5 | Loko Liberec | 1 | 0 | 0 | 1 |
BV Vratislavice | 1 | 0 | 0 | 1 | |
7 | TJ Turnov | 0 | 1 | 0 | 1 |
UD Hamr | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Jiskra NB | 0 | 1 | 0 | 1 | |
10 | SI Rumburk | 0 | 0 | 0 | 0 |
Dukla Liberec | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Slavia Liberec | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mrzí mne neúčast dalších šikulů pro nemoc (Kravcovová Denisa, Sládečková Tereza, Bolorsaitkhan Solongo, Naranbath Orgil, Kříž Matěj, Králová Saša, Weiss David...)
2.kolo krajského FESTIVALU BMV
Sobota 24. listopadu 2018_Hala TJ Jiskra Nový Bor F. Arnošta_Mitiska Radim
Červený minivolejbal...
ČERVENÝ MINIVOLEJBAL JE UŽ KLASICKÝM MINIVOLEJBALEM... PRO ÚSPĚCH MUSÍ HRÁČ PROKÁZAT ZVLÁDNUTÍ ZÁKLADNÍHO ŘEMESLA, ODBITÍ PRSTY (podání i mezihra)... TATO SOUTĚŽ I NA 2. KOLE FESTIVALU PROBÍHALA JAKO SPORTOVNÍ SOUTĚŽ... UMÍSTĚNÍ NA PRVNÍCH TŘECH MÍSTECH PROKAZUJE SPRÁVNOST KONCEPČNÍ PRÁCE AKADEMIE...
výsledkové zrcadlo Akademiků...
1 | Hladíková Kateřina+ Pokorná Veronika | TT |
2 | Buriánová Viktorka+ Kolč Martin | TT |
3 | Jurásková Annabel+ Velasco Sofie | TT |
11 | Kočová Eliška+ Neumanová Anežka | TT |
14 | Matějková Danielka+ Myška Marek | Žralok+ TT |
16 | Daníčková Eliška+ Bao Anna | Žralok+ TT |
17 | Matějková Ivana+ Doležalová Markéta | Žralok+ TT |
2.kolo krajského FESTIVALU BMV
Sobota 24. listopadu 2018_Hala TJ Jiskra Nový Bor F. Arnošta_Mitiska Radim
Oranžový minivolejbal...
ORANŽOVÉHO MINIVOLEJBALU SE ZÚČASTNILO 28 DRUŽSTEV... ZDE MĚLA AKADEMIE ŠEST DRUŽSTEV... MEZI VÍTĚZE SE PŘEKVAPIVĚ ZAPSALI POUZE NAŠI KLUCI... MICHAL VINCE JE NOVÁČKEM... JOSEF STEHLÍK JE NOVÁČKEM... HERNÍ SYSTÉM A VYHODNOCENÍ BYLO STEJNÉ JAKO VE ŽLUTÉM MINIVOLEJBALU...
vítězové_zlato...
Akademie Nový Bor 3 | Myška Marek+ Kolč Martin | TT |
Akademie Nový Bor 5 | Stefanovský Pavel+ Vince Michal | TT+ Žralok |
Loko Liberec 3 | ||
Bižu Jablonec 3 |
stříbro...
Akademie Nový Bor 6 | Daníčková Eliška+ Stehlík Josef | Žralok+ SOVA |
Bižu Jablonec 1 | ||
TJ Turnov 2 | ||
Jiskra Nový Bor 4 |
bronz...
Akademie Nový Bor 2 | Bártová Lucie+ Golecká Magda | TT |
Akademie Nový Bor 4 | Matějková Danielka+ Bao Anna | Žralok+ TT |
Slovan Varnsdorf 1 | ||
Slovan Varnsdorf 3 |
další umístění...
7. místo | Akademie Nový Bor 1 | Sentivanová Anežka+ Cháb Kristián | Žralok+ TT |
2.kolo krajského FESTIVALU BMV
Sobota 24. listopadu 2018_Hala TJ Jiskra Nový Bor F. Arnošta_Mitiska Radim
Žlutý minivolejbal...
ŽLUTÉHO FESTIVALU SE ZÚČASTNILO CELKOVĚ 17 DRUŽSTEV... AKADEMIE POSTAVILA DRUŽSTEV SEDM... POŘADATEL ZVOLIL KLASICKÝ FESTIVALOVÝ SYSTÉM "HODNĚ BAREVNÉ RADOSTI"... TUDÍŽ NEBYLO VYHLÁŠENO NEJLEPŠÍ DRUŽSTVO SOUTĚŽE, ALE VÍTĚZOVÉ NADSTAVBOVÝCH SKUPIN... SKVĚLE SI VEDLI NOVÁČCI Z KAMENICKÉHO ŠENOVA... ELIŠKA A VANESSKA DĚLAJÍ MINIVOLEJBAL NECELÉ DVA MĚSÍCE...
vítězové_zlato...
Akademie Nový Bor 7 | Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika | TT |
Akademie Nový Bor 6 | Schimmelová Eliška+ Votroubková Vanessa | Žraloci KŠ |
BV Vratislavice | ||
Ještědská Liberec 1 |
stříbro...
Akademie Nový Bor 3 | Stupková Ellen+ Petráčková Adéla | SOVIČKY ČL |
UD Hamr | ||
Bižu Jablonec 1 | ||
Ještědská Liberec 3 |
bronz...
Akademie Nový Bor 2 | Radoňský Jiří+ Kaufman Kryštof | SOVIČKY ČL |
Akademie Nový Bor 5 | Sentivanová Anna+ Grušpierová Eliška | Žraloci KŠ |
Slovan Varnsdorf | ||
Ještědská Liberec 2 |
další umístění...
4. místo | Akademie Nový Bor 4 | Matějková Ivana+ Máchová Adéla | Žraloci |
4. místo | Akademie Nový Bor 1 | Valíčková Simona+ Tůmová Patrície | Žraloci |
Krajský FESTIVAL v BMV...
Zítra výsledky 2. kola na Jiskře...
Neděle 25. listopadu 2018_20:20 hodin
DNES JSEM KOMUNIKOVAL S RADIMEM MITISKOU (ředitel KF BMV) A TEN MI PŘISLÍBIL ZASLÁNÍ PODROBNÝCH VÝSLEDKŮ SOBOTNÍHO KLÁNÍ NA JISKŘE ZÍTRA...
Miluji vítězství, nenávidím porážky...
Dnes jsem si tuto pravdu opět uvědomil při finále Žákovské ligy s Volejbalem Ústí nad Labem...
Na výsledky FESTIVALU se těším především kvůli SOVIČKÁM Česká Lípa a ŽRALOKŮM Kamenický Šenov... Ve fotogalerii od Jany Buriánové na Rajčeti jsem zjistil, že vedle již inzerovaných skvělých výsledků, máme ještě další medailová umístění jak ve žluté tak v oranžové barvě... Například vítězství dvojice Pavel Stefanovský a Michal Vince v oranžovém minivolejbalu, či vítězství Elišky Schimmelové a Vanessky Votroubkové ve žluté barvě... Jsem natěšený... Když si vezmu, že děti v České Lípě (na Slovance) a v Kamenickém Šenově trénují volejbal necelé dva měsíce, tak to je opravdu super...
"Máme krásné děti, máme krásné Akademiky.."
Krajský festival na Jiskře
Krajské kolo BMV_Jiskra 2018.pdf
První nominace...
Pondělí 19. listopadu 2018_07:07 hodin
NOMINACI URČUJE GESTOR AKADEMIE... POUZE DAVID HLADÍK (TRENÉR TYGŘIC A TYGRŮ NOVÝ BOR) MŮŽE PROVÉST DROBNÉ ZMĚNY V NOMINACI ČERVENÉ SKUPINY... DALŠÍ ZMĚNY MOHOU BÝT VYNUCENY NEMOCÍ...
žlutý minivolejbal_2. třída a mladší_8 družstev
Akademie 1 | Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika | TT |
Akademie 2 | Votroubková Vanessa+ Schimmelová Eliška | Žraloci |
Akademie 3 | Sentivanová Anna+ Grušpierová Eliška | Žraloci |
Akademie 4 | Sládečková Tereza+ Matějková Ivana | Žraloci |
Akademie 5 | Stupková Ellen+ Petráčková Adéla | SOVIČKY |
Akademie 6 | Radoňský Jiří+ Kaufman Kryštof | SOVIČKY |
Akademie 7 | Valíčková Simona+ Máchová Adéla | Žraloci |
Akademie 8 | Tůmová Patrície+ Králová Alexandra | Žraloci |
oranžový minivolejbal_3. třída a mladší_8 družstev
Akademie 1 | Kolč Martin+ Kravcovová Denisa | TT |
Akademie 2 | Daníčková Eliška+ Myška Marek | Žraloci |
Akademie 3 | Matějková Danielka+ Stehlík Josef | Žralok+ SOVIČKA |
Akademie 4 | Stefanovský Pavel+ Vince Michal | TT |
Akademie 5 | Bao Anna+ Pětioký Vojtěch | TT |
Akademie 6 | Škoda Adam+ Solongo | Žralok+ SOVIČKA |
Akademie 7 | Bártová Lucie+ Golecká Magda | TT |
Akademie 8 | Cibulková Viktorka+ Maule Anežka | Kočky |
červený minivolejbal_4. třída a mladší_10 družstev
Akademie 1 | Hladíková Kateřina+ Pokorná Veronika | TT |
Akademie 2 | Buriánová Viktorka+ Kolč Martin | TT |
Akademie 3 | Velasco Sofie+ Jurásková Annabel | TT |
Akademie 4 | Myška Marek+ Kravcovová Denisa | Akademie |
Akademie 5 | Daníčková Eliška+ Bao Anna | TT |
Akademie 6 | Matějková Danielka+ Pětioký Vojtěch | Žraloci |
Akademie 7 | Kočová Eliška+ Neumanová Anežka | Akademie |
Akademie 8 | Matějková Ivana+ Doležalová Markéta | Žralok+ TT |
Akademie 10 | Cibulková Viktorka+ Maule Anežka | Kočky |
Českolipský SATELIT číslo 2
Krásný Satelit číslo 2...
Sobota 03. listopadu 2018_15:15 hodin
I DNES (SO 03.) MĚLA AKADEMIE DALŠÍ VELICE VYDAŘENOU AKCI... VE ŽLUTÉ BARVĚ 14, V ORANŽOVÉ BARVĚ 18... PŘEDEVŠÍM POTĚŠILA ČETNOST DRUŽSTEV VE ŽLUTÉ BARVĚ, PROTOŽE ŽLUŤÁSKŮ MÁME RELATIVNĚ MÁLO... ŽLUTÝ TURNAJ BYL V PODSTATĚ TURNAJEM NOVÁČKŮ V AKADEMII... SUMASUMÁRUM 32 DRUŽSTEV VE DVOU BARVÁCH... PLNÁ TĚLOCVIČNA, VYHLÁŠENÍ 16 HVĚZDIČEK, DIPLOMY, VLAJEČKY, TRIČKA, SLADKOSTI, MANDARINKY... MAXIMÁLNÍ PODPORA RODIČŮ!!! CO VÍCE SI PŘÁT... POTĚŠILA I HOJNÁ ÚČAST LIGOVÉ SKUPINY (8 HRÁČŮ A HRÁČEK...)...
Výsledková zrcadlo...
žlutý mini
1 | Sládečková Tereza+ Havlíková Aneta |
2 | Stupková Ellen+ Bao Anna |
3 | Vince Michal+ Frömel Jan |
4 | Sentivanová Anna+ Kravcovová Denisa |
5 | Votroubková Vanessa+ Myška Marek |
6 | Valíčková Simona+ Doležalová Markéta |
7 | Petráčková Adéla+ Hekšová Barbora |
8 | Radoňský Jiří+ Fedor Dominik |
9 | Grušpierová Eliška+ Matějková Danielka |
10 | Oplová Denisa+ Jurásková Annabel |
11 | Sentivanová Anežka+ Kaufman Kryštof |
12 | Králová Saša+ Matějková Ivanka |
13 | Chocová Kristýna+ Daníčková Eliška |
14 | Kukuczová Karolína+ pendl |
oranžový mini
1 | Jurásková Annabel+ Bao Dina |
2 | Doxanská Natálie+ Říhová Kateřina |
3 | Havlíková Aneta+ Myška Marek |
4 | Stehlík Josef+ Frömel Jan |
5 | Daníčková Eliška+ Hekšová Barbora |
6 | Sentivanová Anežka+ Dušánková Viktorka |
7 | Doležal Jakub+ Dušánková Vendulka |
8 | Kravcovová Denisa+ Štěpánková Kateřina |
9 | Slávková Kateřina+ Šedivá Barbora |
10 | Šmejkal Adam+ Fedor Dominik |
11 | Knöchel Leoš+ Očirača Orgil |
12 | Pětioký Vojtěch+ Pilnajová Kateřina |
13 | Doležalová Markéta+ Neumanová Anežka |
14 | Bao Anna+ Jelínková Kateřina |
15 | Sládečková Tereza+ Šachová Eliška |
16 | Sentivanová Anna+ Matějková Ivanka |
17 | Grušpierová Eliška+ Matějková Danielka |
18 | Naranbat Orgil+ Ujang Ujang |
Hvězdičky Satelitu číslo 2...
žlutý mini
Vince Michal | Žraloci |
Radoňský Jiří | SOVIČKY |
Sentivanová Anna | Žraloci |
Grušpierová Eliška | Žraloci |
Valíčková Simona | Žraloci |
Petráčková Adéla | SOVIČKY |
Stupková Ellen | SOVIČKY |
Votroubková Vanessa | Žraloci |
oranžový mini
Havlíková Aneta | SOVY |
Stehlík Josef | SOVY |
Jurásková Annabel | Tygřice |
Pětioký Vojtěch | Tygři |
Frömel Jan | Tygři |
Neumanová Anežka | mžky |
Štěpánková Barbora | SOVY |
Hekšová Barbora | SOVY |
Radost sledovat...
Objevila se celá řada nových šikulů v Akademii... Abych jich nejmenovat šestnáct (hvězdičky Satelitu) vyberu z nich výjimečnou trojku... Když si vezmu, že naši jmenovaní nováčci dělají volejbal něco přes měsíc, tak to je super...
Eliška Grušpierová... 2. třída. Žije volejbalem, neustále pozitivní, usměvavá, vitální, umí se do něj ponořit, pohyblivá, výborný obránce... Jako první se přihlásila na letní soustředění (LOT 2019), je přihlášená na červený camp... Nádherný človíček...
Anetka Havlíková... 5. třída.. Také krásný človíček. Velice mi herním projevem připomíná Elišku Jarošovou... Rozený strateg, technicky velice vnímavá, umí se ponořit do hry...
Pepča Stehlík... 4. třída... Další Stehlík v Akademii. Vedle Honzíka další šikula... Pepča je pracovitý, šikovný, milý... Pepík je králem SOV Slovanka Česká Lípa...
Borská liga minivolejbalu 1
1. kola Borské ligy se zúčastnilo 94 dětí ve třech barvách...
Z hráčů jsou rodiče...
Sobota 27. října 2018_16:16 hodin...
TAK JSEM SI DNES ZAVZPOMÍNAL NA SVOJI PROFESIONÁLNÍ TRENÉRSKOU KARIERU V ÚSTÍ NAD LABEM (SKP SEVER ÚSTÍ NAD LABEM A VK SETUZA ÚSTÍ NAD LABEM)... JANA MOŠNIČKOVÁ, GÁBINA AVENARIUSOVÁ (Zvonková) ČI MICHAL KUBÍČEK DNES NA BLM DOPROVÁZELI SVOJE DCERY... KRÁSNÉ VZPOMÍNÁNÍ...
MYSLÍM SI, ŽE SPOLUPRÁCE MEZI AKADEMIÍ A VOLEJBALEM ÚSTÍ NAD LABEM BUDE VÝRAZNÝM PŘÍNOSEM PRO OBA KLUBY... REZERVY STÁLE JEŠTĚ MÁME VE SPOLUPRÁCI S SKV ÚSTÍ NAD LABEM (KLUCI)...
Velké poděkování...
Dnešní Borské ligy se zúčastnilo 94 dětí... Je na místě při takového akci poděkovat všem těm, kteří při ní pomáhali... Chci poděkovat paní Sládečkové, Zdeňce Nevoralové za vedení bufetu. Ligové skupině za pomoc při rozhodování zápasů (Šmejkal, Myška Michal, Bao, Jarošová, Uyen, Půlkrabová Natka...)... Skvělý je trvalý zájem maminky Grušpierové, která nechybí na žádném tréninku, na žádné akci... Mám žraločí asistentku... A bez konstant Akademie by to nešlo: David Hladík, Vladimír Říha, Vladimír Nevoral...
Úspěch je o lásce k volejbalu...
Dnes jsem si opět uvědomil, jak velký až propastný je rozdíl v přístupu k volejbalu u ligové tréninkové skupiny a skupiny mladších žákyň... Z ligové skupiny byly na BLM dá se napsat všechna děvčata (Dina- Eliška- Linda, Kačka a Týnka jsou na srazu reprezentace...). A přitom děvčátka nehrála, pouze vytvářela servis mladším a méně zkušeným Akademikům... A kde byla Eliška Šachová, Veronika Pavlů (dodatečně omluvena pro nemoc...), Kačka Slávková, Viktorka Dušánková, Vendulka Dušánková, Terezka Ramišová (ta byla omluvena pro nemoc)... Trenérské zklamání...
Proto je asi tak obrovský rozdíl v tom, co předvádí ligová skupina (vítězství v Žákovské lize, 2. místo v kraji) a mladšími žákyněmi (poslední místo v kraji, nezvládnutá ruka, nezvládnuté podání, jiné zájmy než kvalitní volejbal...)... Ono totiž stále platí (ve sportu zvlášť), že nic není zadarmo... Začínám pomalu, ale jistě uvažovat o zrušení účasti neambiciozní Akademie Kamenický Šenov v Žákovské lize a nabídnutí cenného místa kvalitní Slavii Praha...
Výsledkové zrcadlo...
Omlouvám se Volejbalu Ústí nad Labem, že ve výsledkové listině Borské ligy nejsou jména jejich hráček... Bohužel jsem někam založil jejich soupisky...
žlutý minivolejbal...
1 | Žraloci Kamenický Šenov | Schimmelová Eliška+ Sládečková Tereza |
2 | SOVIČKA a Žralok | Kaufman Kryštof+ Daníčková Eliška |
3 | Žralok a Tygr | Půlkrabová Anny+ Knöchel Leoš |
4 | SOVIČKA a Tygřice | Radoňský Jiří+ Bednářová Veronika |
5 | ZŠ Vilémov 2 | Čermáková Julie+ Švítorková Tereza |
6 | Žralok+ Tygřice | Chocová Kristýna+ Hladíková Kateřina |
7 | Žraloci Kamenický Šenov | Král Štěpán+ Matějková Danielka |
8 | Žraloci Kamenický Šenov | Grušpierová Eliška+ Matějková Ivanka |
9 | Žraloci Kamenický Šenov | Sentivanová Anna+ Votroubková Vanessa |
10 | Žralok + Tygr | Pátek Jan+ Myška Marek |
11 | Žralok+ Tygřice | Valíčková Simona+ Bao Anna |
12 | Žraloci Kamenický Šenov | Králová Saša+ Máchová Adéla |
13 | ZŠ Vilémov 1 |
oranžový minivolejbal...
1 | VOSA a Tygřice | Sprengerová Rosálie+ Pokorná Veronika |
2 | Tygři Nový Bor | Pětioký Vojtěch+ Kolč Martin |
3 | Žraloci Kamenický Šenov | Matějková Ivana+ Doxanská Natálie |
4 | Žralok a Tygr | Matějková Danielka+ Knöchel Leoš |
5 | Žralok a Tygřice | Sládečková Tereza+ Hladíková Kateřina |
6 | SOVA a Žralok | Havlíková Aneta+ Máchová Kristýna |
7 | SOVA a Tygřice | Ládrová Šarlota+ Jurásková Annabel |
8 | SOVA a Tygr | Hekšová Barbora+ Myška Marek |
9 | Ústí n. L. 4 | Čtvrtečková Tereza+ Vondrušková Věra |
10 | Ústí n. L. 8 | Kubíčková Karolína+ Mendlová Viktorka |
11 | Ústí n. L. 3 | Břízová Adéla+ Sedláčková Tereza |
12 | VOSA a Tygřice | Balázsová Adéla+ Bao Anna |
13 | Ústí n. L. 6 | Avenariusová Sofie+ Zlámalová Karolína |
14 | Ústí n. L. 5 | Lukšíková Nela+ Zlámalová Kateřina |
15 | Ústí n. L. 7 | Dopitová Lenka+ Bártová Alena |
16 | Žraloci Kamenický Šenov | Daníčková Eliška+ Grušpierová Eliška |
17 | Ústí n. L. 2 | Mikotová Sabina+ Plívová Adéla |
18 | Vilémov 1 | Čermáková Julie+ Švítorková Tereza |
19 | Vilémov 2 | |
20 | Ústí n. L. 1 | Švecová Barbora+ Bulínová Klára |
21 | Žraloci Kamenický Šenov | Votroubková Vanessa+ Sentivanová Anna |
červený minivolejbal...
1 | Tygřice a mžci | Hladíková Kateřina+ Kolč Jan |
2 | Tygřice Nový Bor | Jurásková Annabel+ Kolč Martin |
3 | Žraloci Kamenický Šenov | Máchová Kristýna+ Doxanská Natálie |
4 | Ústí n. L. 4 | Tóthová Eliška+ Vysoudilová Veronika |
5 | Žralok a mžci | Matějková Danielka+ Jeník Petr |
6 | Žralok+ Tygr | Daníčková Eliška+ Myška Marek |
7 | Ústí n. L. 1 | Zahradníková Bára+ Dvořáková Zuzana |
8 | Ústí n. L. 2 | Ullrichová Sanny+ Mouchová Tereza |
9 | Tygřice Nový Bor | Kočová Eliška+ Pokorná Veronika |
10 | Ústí n. L. 5 | Tóthová Tereza+ Maruštíková Míša |
11 | Žralok a VOSA | Matějková Ivanka+ Lamačová Barbora |
12 | Ústí n. L. 3 | Benešová Nikola+ Břízová Anna |
13 | Ústí n. L. 6 | Plívová Kristýna+ Břízová Adéla |
Hvězdičky 2. kola Borské ligy...
žlutý | oranžový | červený | |||
Schimmelová Eliška | ŽR | Pětioký Vojtěch | TT | Jurásková Annabel | TT |
Bednářová Veronika | TT | Kolč Martin | TT | Myška Marek | TT |
Votroubková Vanessa | ŽR | Matějková Daniela | ŽR | Daníčková Eliška | ŽR |
Grušpierová Eliška | ŽR | Matějková Ivana | ŽR | Jeník Petr | mžci |
Radoňský Jiří | SO | Pokorná Veronika | TT | Kočová Eliška | TT |
Bao Anna | TT | Hladíková Kateřina | TT | Tothová Eliška | UL |
Půlkrabová Anny | ŽR | Čtvrtečková Tereza | UL | Vysoudilová Veronika | UL |
Čermáková Julie | VI | Vondrušková Věra | UL | Ullrichová Sahny | UL |
Švítorková Tereza | VI | Kubíčková Karolína | UL | Benešová Nikola | UL |
Sentivanová Anna | ŽR | Břízová Adéla | UL | Mouchová Tereza | UL |
Účast nicmoc...
Chybělo hodně Tygřic a Tygrů (reprezentační skupina Akademie) a právě Borská liga je jejich soutěží... Pavel Stefanovský, Toník Fiala, Honza Frömel, Standa Hocek, Martin Popelka, Kristián Cháb, Markéta Doležalová, Sofie Velasco, Anežka Neumanová, Viktorka Buriánová, Nikola Danielová...
2. kolo Borské ligy je až v roce 2019...
Až v roce 2019 bude pokračovat Borská liga 2. kolem (12. ledna 2019). Myslím si, že všechny barvy se posunou za 3 měsíce do zcela jiné úrovně (dojde k progresu především u Žraloků a SOV, kde je mnoho nováčků a nyní mají za sebou pouhý měsíc tréninkové činnosti...)...
Česká liga minivolejbalu→ 1
Už v tuto chvíli (09:51) je přihlášeno 21 hostujících družstev... Paráda...
Sobota 27. října 2018
pokyny_09- 15 hodin
Termín | sobota 27. října 2018 |
Místo konání | ZŠ Kamenický Šenov |
Svoz | nám. Míru NB v 07:45 hodin |
Další | diplomy- medaile- sladkosti- bufet |
časový harmonogram...
žlutý minivolejbal | 09- 11 hodin |
oranžový minivolejbal | 11- 13 hodin |
červený minivolejbal | 13- 15 hodin |
účastníci BLM...
Včera přihlásil 3 družstva do žlutého a 3 družstva do oranžového mini Slávek Bican (ZŠ Velký Šenov)... Očekávám přihlášku Volejbalu Ústí nad Labem (Zahradník Ruda, Mošničková Jana), TJ Sokol Mšené lázně (Ellman Zdeněk, Bradková Šárka...), UD Hamr (Čonková Alena), VSK Spartak Děčín (Herclík Josef)...
Mimořádně se těším na účast našich šikovných SOV Slovanka, SOVIČEK Slovanka, M- Žraloků Kamenický Šenov, VOS Cvikov...
zatím přihlášená družstva_09:29 hod.
žlutý minivolejbal_09- 11_3
3x ZŠ Velký Šenov (Bican Slávek)...
oranžový minivolejbal_11- 13_10
3x ZŠ Velký Šenov (Bican Slávek), 7x Volejbal Ústí nad Labem (Mošničková Jana)
červený minivolejbal_13- 15_8
8x Volejbal Ústí nad Labem (Zahradník Ruda)
hvězdičky Borské ligy...
10x v každé barvě...
zájemci o účast na BLM 2 volejte, pište
604-104-453 či Akademie.NB@gmail.com...
Krajský festival v barevném mini...
Překvapení...
Úterý 23. října 2018_08:08 hodin
PRVNÍ KRAJSKÉ KLÁNÍ V BAREVNÉM MINI MÁME ZA SEBOU... TYGŘICE A TYGŘI JSOU NAŠÍ ELITNÍ TRÉNINKOVOU SKUPINOU A JSOU ELITOU I V RÁMCI LIBERECKA... POTĚŠILI ŽRALOCI KAMENICKÝ ŠENOV... PŘEDEVŠÍM SE NEZTRATILI NOVÁČCI, KTEŘÍ MAJÍ ZA SEBOU POUZE MĚSÍC TRÉNINKOVÉ PRÁCE... ŠIKULKOVÉ...
žlutý minivolejbal...
Vítězství "Buríska" mne nepřekvapilo. "Burísek" v rámci České republiky už skoro dva roky neprohrál... Vloni s Martinem Kolčem a nyní s Verunkou... Spíše jsem s ním počítal. Šťastná byla především Verunka Bednářová... Viktorka je jediným Akademikem, který zvládá všechny barvy BMV a navíc již hraje i čtyřkový, šestkový volejbal... Neskutečné...
Ale skvěle si vedli Žraloci Kamenický Šenov Eliška Schimmelová a Vanesska Votroubková... Nádherná dvojice. Už nyní se těším na jejich vývoj... Šikovné, inteligentní, krásné... Skvěle si vedla i další nováčkovská žraločí dvojice Eliška Grupierová a Anička Sentivanová... Trenérská radost... A to se prvního kola KF- BMV nezúčastnily nádherné SOVIČKY ze Slovanky Česká Lípa...
červený minivolejbal...
Červená barva je TOP barvou barevného minivolejbalu... Prstová, nepřerušovaná hra... Tato barva již "smrdí" volejbalem... A právě v TT máme moooc zajímavé "čtvrťáčky"... Blahopřeji k celkovému vítězství výjimečné dvojici Verunka Pokorná a Annabel Jurásková... Zvláště příjemně překvapilo umístění dvojice Žralok Kravcovová Deniska a Tygřík Myška Marek... Dokázali porazit jak Kačku Hladíkovou s Viktorkou Buriánovou tak Sofii Velasco a Martina Kolče... Šikulkové...
Krajský festival v barevném mini
Varnsdorf_ne 21. října 2018
Výsledky...
žlutý minivolejbal
1 | Akademie 1 | Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika |
2 | Bižu Jablonec 1 | |
3 | Dukla Liberec 2 | |
6 | Akademie 2 | Votroubková Vanessa+ Schimmelová Eliška |
7 | Akademie 4 | Sládečková Tereza+ Matějková Iva |
8 | Akademie 3 | Sentivanová Anna+ Grušpierová Eliška |
14 | Slovan Varnsdorf |
červený minivolejbal
1 | Akademie 2 | Pokorná Veronika+ Jurásková Annabel |
2 | SI Varnsdorf 1 | |
3 | Dukla Liberec 4 | |
5 | Akademie 5 | Pětioký Vojtěch+ Frömel Jan+ Danielová Nikola |
6 | Akademie 4 | Kravcovová Denisa+ Myška Marek |
7 | Akademie 1 | Hladíková Kateřina+ Buriánová Viktorka |
8 | Akademie 3 | Velasco Sofie+ Kolč Martin |
10 | Akademie 7 | Kočová Eliška+ Neumanová Anežka |
15 | Akademie 6 | Daníčková Eliška+ Matějková Danielka |
Krajský festival v barevném mini
Fotogalerii Zdeňky Hladíkové a Janiny Buriánové naleznete v logu F- BMV...
Varnsdorf 21. října 2018...
Neděle 21. října 2018_20:20 hodin
AKADEMIE OBSADILA VE VARNSDORFU POUZE TŘI BARVY. ŽLUTOU- ORANŽOVOU A ČERVENOU... DOŠLO TOTIŽ KE KOLIZI TERMÍNŮ SE ŽÁKOVSKOU LIGOU 2019... ZADAŘILO SE VE VŠECH BARVÁCH A AKADEMICI SI ODVÁŽÍ VE VŠECH BARVÁCH VÍTĚZSTVÍ- TROJE ZLATÉ MEDAILE... VEDOUCÍ VÝPRAVY AKADEMIE JANINA BURIÁNOVÁ BYLA ALE ROZLADĚNÁ...
Vítězství ve všech barvách...
žlutý minivolejbal
Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika
oranžový minivolejbal
Kolč Martin+ Pětioký Vojtěch
červený minivolejbal
Pokorná Veronika+ Jurásková Annabel
To snad neeee...
☼ Družstva Akademie kaučovali: Janina Buriánová, Petra Ivaničová, Zdeňka Hladíková, Blanka Müllerová, Mirek Myška...
☼ Tým Akademie si stěžoval na...
☼ Za Duklu Liberec hrála ve žluté barvě vysoká hráčka s ročníkem narození 2007 (5. třída)...
☼ Obrácené výsledky Akademie v tabulkách (žlutá a červená barva...)
☼ V jednotlivých barvách (oranžová a červená) rozhodčí nedodržovali pravidla... V oranžové barvě někteří hráči míče házeli místo pinkali... V červené barvě míč odbíjeli spodem, obrácený košíček- plácání spodem...
☼ Prostě ach jo...
DNES PRO DĚTI PODSEDÁKY
První nominace na Varnsdorf...
Neděle 21. října
Volejbalová akademie Nový Bor...
Potvrzeno... Řídící 1. kola krajského festivalu v BMV Petr Damnitz zaslal přehled přihlášených družstev... Ve žluté barvě jich je 14, v oranžové 23 a v červené barvě 25...
Zelené ani modré barvy se Akademie nemůže zúčastnit, protože zkušenější 5.- 6. třída hraje ve stejném termínu Žákovskou ligu v šestkovém volejbalu...
pokyny...
Termín KF- BMV | ne 21. října 2018 |
Vedoucí akce | Buriánová Janina |
Sraz | nám.Míru NB 07:45 |
nominace dle barev...
žlutý minivolejbal_2. třída a mladší
Akademie 1 | Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika | TT |
Akademie 2 | Votroubková Vanessa+ Schimmelová Eliška | Žraloci |
Akademie 3 | Sentivanová Anna+ Grušpierová Eliška | Žraloci |
Akademie 4 | Sládečková Tereza+ Matějková Ivana | Žraloci |
oranžový minivolejbal_3. třída a mladší
Akademie 1 | Kolč Martin+ Pětioký Vojtěch | TT |
Akademie 2 | Kravcovová Denisa+ Daníčková Eliška | Žraloci |
Akademie 3 | Matějková Danielka+ Doležalová Markéta | Akademie |
Akademie 4 | Stefanovský Pavel+ Vince Michal | TT |
červený minivolejbal_4. třída a mladší
Akademie 1 | Hladíková Kateřina+ Buriánová Viktorka | TT |
Akademie 2 | Pokorná Veronika+ Jurásková Annabel | TT |
Akademie 3 | Velasco Sofie+ Kolč Martin | TT |
Akademie 4 | Myška Marek+ Kravcovová Denisa | Akademie |
Akademie 5 | Frömel Jan+ Pětioký Vojtěch+ Danielová Nikola | TT |
Akademie 6 | Daníčková Eliška+ Matějková Danielka | Žraloci |
Akademie 7 | Kočová Eliška+ Matějková Ivana+ Neumanová Anežka | Akademie |
komentář...
Je to první přesnější (rozdělení do družstev) nominace na neděli... V nominaci na 1. kolo krajského festivalu budou zatím chybět především SOVIČKY Česká Lípa... Zde máme za sebou pouze tři tréninky... Kosmetické změny případně provede Hladík David (hlavní trenér Tygřic a Tygrů Nový Bor)... Finální podobu provede ve Varnsdorfu dle účasti na místě Janina Buriánová... Do nominace určitě nebudou zasahovat rodiče... Dle informace od řídícího festivalu ve Varnsdorfu Petra Damnitze je možné, že počet družstev především v červené barvě bude snížen dle počtu přihlášených... Toto se dozvíme ale až v pátek 19. října 2018...
Festival_Liberecko_BMV 2019
Varnsdorf ne 21. října 2018
STARTUJE KRAJSKÝ FESTIVAL V BAREVNÉM MINIVOLEJBALU... DÍKY KOLIZI TERMÍNŮ F- BMV A ŽÁKOVSKÉ LIGY 2019 NEOBSADÍME ZELENOU A MODROU BARVU... SOUTĚŽ ORGANIZUJE PETR DAMNITZ S RODINOU... VÝPRAVU AKADEMIE BUDE ZASTŘEŠOVAT BURIÁNOVÁ JANINA...
První širší nominace na F- BMV 2019...
žlutý minivolejbal_3
Buriánová Viktorka, Bednářová Veronika, Votroubková Vanessa, Schimmelová Eliška, Sentivanová Anna, Grušpierová Eliška
oranžový minivolejbal_4
Kolč Martin, Doležalová Markéta, Bao Anna, Stefanovský Pavel, Pětioký Vojtěch, Daníčková Eliška, Kravcovová Denisa, Matějková Ivanka, Matějková Danielka, Sládečková Tereza, Bolorsaikhan Solongo
červený minivolejbal_10
Kolč Martin, Doležalová Markéta, Bao Anna, Stefanovský Pavel, Pětioký Vojtěch, Daníčková Eliška, Kravcovová Denisa, Matějková Ivanka, Matějková Danielka, Sládečková Tereza, Hladíková Kateřina, Velasco Sofie, Pokorná Veronika, Buriánová Viktorka, Neumanová Anežka, Danielová Nikola, Fiala Antonín, Myška Marek, Jurásková Annabel, Kočová Eliška, Frömel Jan
První nominace na Žákovskou ligu 2019_2
Akademie Nový Bor_Šín Milan
Jarošová Eliška, To Tú Uyen Linda, Tomašová Tereza, Tarabová Julie, Němečková Kristýna, Wernerová Klára, Sýbová Marika, Říhová Kateřina
Akademie Kamenický Šenov_Ivaničová Petra
Pavlů Veronika, Bao Dina, Ramišová Tereza, Dušánková Viktorka, Dušánková Vendulka, Pokorná Natálie, Úradníková Karolína, Šlamborová Lea, Slávková Kateřina, Máchová Kristýna, Šachová Eliška
Akademie Nový Bor- kluci_Hladík David
Stehlík Jan, Hladík Daniel, Pokorný Jiří, Hladík Adam, Šmejkal Adam, Burián Vojtěch, Kolč Jan, Jeník Petr, Flugr Pavel, Trnka Jaromír, Semak David, Rejna Josef, Myška Marek
Festival minivolejbalu
Jindřichův Hradec
Sobota 31. března 2018_09:09 hodin
2. širší nominace (1.- 3. června 2018)
Do Jindřichova Hradce vyrazíme v pátek 1. června 2018... V autobuse je 43 míst, v autech 21 (1+6)... Jako kaučové pojedou Šín Milan, Hladík David, Buriánová Janina, Říha Vladimír, Němečková Jitka, Ivaničová Petra, Jeník Petr, maminka Krausová a jako zdravotník Hladíková Zdena... Dopravu dalšími auty přislíbili: Hladík David, Jeník Petr, Pavlů Jan...
žlutý minivolejbal
1 | Buriánová Viktorka+ Kolč Martin |
2 | Daníčková Eliška+ Hartl Vít |
3 | Matějková Daniela+ Doležalová Markéta |
4 | Matějková Ivana+ Bednářová Veronika |
5 | Pětioký Vojta+ Stefanovský Pavel |
oranžový minivolejbal
1 | Pokorná Veronika+ Hladíková Kateřina |
2 | Černý Kristián+ Myška Marek |
3 | Jurásková Annabel+ Velasco Sofie |
4 | Neumanová Anežka+ Fiala Antonín |
5 | Krausová Valerie+ Pánková Leona |
6 | Váchová Eliška+ Rejnová Michaela |
červený minivolejbal
1 | Pavlů Veronika+ Kolč Jan |
2 | Ramišová Tereza+ Jeník Petr |
3 | Flugr Pavel+ Pokorná Natálie |
4 | Horníková Zuzana+ Cibulková Viktorka |
5 | Sprengerová Rosálie+ Zemková Tereza |
6 | Balázsová Adéla+ Vávra Tomáš |
zelený minivolejbal
1 | Bao Dina+ Jarošová Eliška+ Němečková Kristýna |
2 | Burián Vojtěch+ Stehlík Jan+ Šmejkal Adam |
3 | Hladík Adam+ Pittauer Filip+ Půlkrabová Natálie |
4 | Dušánková Viktorka+ Dušánková Vendula+ Šachová Eliška |
5 | Chrpová Adéla+ Škodová Tereza+ Bartoňová Natálie |
modrý minivolejbal děvčat
1 | Říhová Kateřina+ To Tú Uyen Linda+ Tarabová Julie |
2 | Tomašová Tereza+ Jelenčiaková Tina+ Šlamborová Lea |
3 | Úradníková Karolína+ Sýbová Marika+ Slávková Kateřina |
Borská liga číslo 4
Sobota 5. května 2018_ZŠ Kamenický Šenov
Tradičně krásné "barevné" turnaje Akademie... Vysoká sportovní úroveň, solidní počet družstev, pomoc od mladších žákyň a mladších žáků, sladkosti, diplomy, medaile... Mooc potěšili svojí účastí naši hosté... Volejbal Ústí nad Labem, TJ Sokol Lázně Mšené...
výsledkové zrcadlo
žlutý minivolejbal
1 | Kolč Martin+ Hladíková Kateřina |
2 | Fiala Antonín+ Myška Marek |
3 | Vodroušková Věra+ Ramišová Tereza |
4 | Doležalová Markéta+ Pětioký Vojtěch |
5 | Stefanovský Pavel+ Olšar Antonín |
6 | Sládečková Tereza+ Bartoňová Natálie |
7 | Rejnová Michaela+ Rejna Josef |
8 | Janovský Marek+ Doxanská Natálie |
9 | Škoda Adam+ Knöchel Leoš |
10 | Matějková Ivanka+ Kravcovová Denisa |
Matějková Danielka+ Daníčková Eliška | |
Volejbal Ústí nad Labem |
oranžový minivolejbal
1 | Daníčková Eliška+ Ramišová Tereza |
2 | Sládečková Tereza+ Jarošová Eliška |
3 | Balázsová Adéla+ Jeník Petr |
4 | Škodová Tereza+ Kolč Jan |
5 | Matějková Ivanka+ Dušánková Vendulka |
6 | Kravcovová Deniska+ Pavlů Veve |
7 | Rejna Josef+ Pětioký Vojtěch |
8 | Hrůzek Ondřej+ Caha Oliver |
9 | Chrpová Adéla+ Fiala Antonín |
10 | Bartoňová Natálie+ Pokorná Veronika |
11 | Sprengerová Růže+ Hladíková Kateřina |
12 | Půlkrabová Natálie+ Jankovský Marek |
13 | Matějková Danielka+ Dušánková Viktorka |
14 | Vítková Tereza+ Doležalová Markéta |
15 | Marek Radim+ Myška Marek |
16 | Šachová Eliška+ Olšar Antonín |
17 | Volejbal Ústí nad Labem |
18 | Rejnová Michaela+ Velasco Sofie |
19 | Škoda Adam+ Knöchel Leoš |
20 | Doxanská Natálie+ Stefanovský Pavel |
červený minivolejbal
1 | Dušánková Viktorka+ Jarošová Eliška |
2 | Dušánková Vendulka+ To Tú Uyen Linda |
3 | Kolč Martin+ Kolč Jan |
4 | Bartoňová Natálie+ Bao Dina |
5 | Šachová Eliška+ Pavlů Veronika |
6 | Škodová Tereza+ Ramišová Tereza |
7 | Vítková Tereza+ Říhová Kateřina |
8 | Olšar Antonín+ Jeník Petr |
9 | TJ Sokol Lázně Mšené |
10 | Matějková Ivanka+ Šmejkal Adam |
11 | Marek Radim+ Knöchel Leoš |
12 | Kravcovová Denisa+ Hladíková Kateřina |
13 | Daníčková Eliška+ Pokorná Veronika |
14 | Matějková Danielka+ Pittauer Filip |
Doležalová Markéta+ Velasco Sofie |
Hvězdičky dnešního kola...
žlutý mini | oranžový mini | červený mini |
Hladíková Kateřina | Pokorná Veronika | Jarošová Eliška |
Pětioký Vojtěch | Sprengerová Rosálie | Pavlů Veve |
Vondrušková Věra | Matějková Danielka | Kolč Jan |
Kolč Martin | Plívová Justýna | Matějková Ivanka |
Myška Marek | Chrpová Adéla | Daníčková Eliška |
Sládečková Tereza | Caha Oliver | Šachová Eliška |
Olšar Toník | Rejna Josef | Kušniarová Tereza |
Doležalová Markéta | Velasco Sofie | Kušniarová Kristýna |