↔ Česká liga minivolejbalu 4→ první nominace Akademie
Vyvěšená nominace je první nominací Akademie a zcela jistě se bude vyvíjet... Nominaci vyvěšuje hlavní trenér Akademie...
→ I čtvrté kolo se hraje o medaile
→ I na čtvrtém kole bude vybráno 10 hvězdiček v každé barvě
Žlutý minivolejbal_09- 11 hodin
1 | Buriánová Viktorka | Votroubková Vanesa |
2 | Schimmelová Eliška | Kříž Matěj |
3 | Grušpierová Eliška | Sládečková Tereza |
4 | Musilová Natálie | Stupková Ellen |
5 | Sentivanová Anna | Petráčková Adéla |
6 | Radoňský Jiří | Máchová Adéla |
7 | Janele Adam | Křivánek Viktor |
8 | Krumlová Nela | Smitová Lucie |
9 | Jonová Lenka | Starý Maxmilián |
10 | Králová Saša | Matějková Danielka |
11 | Kadlečková Sára | Daníčková Eliška |
12 | Pátek Jan | Popelka Martin |
13 | Buljat Helena | Kukuczová Karolína |
14 | Musil Daniel | Fojtík Matyáš |
15 | Weiss David | Bednářová Veronika |
16 | Amešný Tomáš | Chocová Kristýna |
17 | Stará Alžběta | Šoltys Vojtěch |
18 | Vince Michal | Bendová Nikola |
19 | Čunátová Nela | Oplová Denisa |
20 | Válková Pavla | Kravcovová Denisa |
Oranžový minivolejbal_11- 13 hodin
1 | Kolč Martin | Buriánová Viktorka |
2 | Bao Anna | Kravcovová Denisa |
3 | Pětioký Vojtěch | Myška Marek |
4 | Bednářová Veronika | Mašková Ela |
5 | Hladíková Kateřina | Golecká Magda |
6 | Moravčíková Karolína | Jurásková Annabel |
7 | Stefanovský Pavel | Popelka Martin |
8 | Doležalová Markéta | Máchová Adéla |
9 | Schimmelová Eliška | Pokorná Veronika |
10 | Sládečková Tereza | Votroubková Vanesa |
11 | Daníčková Eliška | Stehlík Josef |
12 | Kříž Matěj | Radoňský Jiří |
13 | Stupková Ellen | Mašková Ela |
14 | Petráčková Adéla | Hekšová Barbora |
15 | Vince Michal | Vitouš Dominik |
16 | Bolorsaikhan Solongo | Ganzorig Soňa |
17 | Naranbat Orgil | Ochirragchaa Orgil |
18 | Matějková Danielka | Weiss David |
19 | Matějková Ivanka | Králová Saša |
20 | Pilnajová Kateřina | Štěpánková Barbora |
21 | Tůmová Petra | Grušpierová Eliška |
22 | Panoch Jiří | Šedivá Barbora |
23 | Starý Maxmilián | Doležal Jakub |
24 | Sentivanová Anna | Maule Anežka |
Červený minivolejbal_13- 15 hodin
1 | Hladíková Kateřina | Pokorná Veronika |
2 | Buriánová Viktorka | Jurásková Annabel |
3 | Kolč Martin | Velasco Sofie |
4 | Myška Marek | Daníčková Eliška |
5 | Kravcovová Denisa | Neumanová Anežka |
6 | Maule Anežka | Matějková Danielka |
7 | Bao Anna | Stefanovský Pavel |
8 | Golecká Magda | Pětioký Vojtěch |
9 | Moravčíková Karolína | Doležalová Markéta |
10 | Frömel Jan | Máchová Kristýna |
11 | Stehlík Josef | Štěpánková Barbora |
12 | Hekšová Barbora | Mašková Ela |
13 | Naranbat Orgil | Kolč Jan |
14 | Jeník Petr | Ochirragchaa Orgil |
15 | Pavlů Veronika | Matějková Ivanka |
16 | Ramišová Tereza | Cibulková Viktorka |