1. třída (21)…
Orli 1 (Mánek Josef+ Korolus Tomáš)
Orli 2 (Křivanová Terka+ Neumanová Anežka)
Orli 3 (Nováková Viktorka+ Čechová Viktorka)
Orli 4 (Koudelková Kačka+ Hloušková Anička)
Orli 5 (Holec Vojtěch+ Fiala Toník)
Orli 6 (Hladíková Kačka+ Fialová Anička)
Orli 7 (Hladíková Kačka+ Fuksová Natálka)
Klokani 1 (Povondrová Karolína+ Vobrubová Týna)
Klokani 2 (Stuchlík Vítek+ Kočová Eliška)
Klokani 3 (Danielová Nikola+ Haasová Anežka+ Buriánová Viktorka)
Klokani 4 (Jakoubek Jiří+ Černý Michal+ Kreps Jindřich)
Tučňáci 1 (Ramisch Jan+ Vachtová Leona)
Tučňáci 2 (Vaňourek Vojta+ Kroužková Anička)
Tučňáci 3 (Kroužková Eliška+ Hocek Standa)
Tučňáci 4 (Zahradníčková Veronika+ Voldřich Lukáš)
Tučňáci 5 (Jelínek Matěj+ Soukupová Maruška)
Tučňáci 6 (Pomeisl František+ Kozmová Anička+ Vokál Daniel)
Ježci 1 (Černý Kristián+ Doležalová Markétka)
Ježci 2 (Molnár Dominik+ Šimek Kamil)
Ježci 3 (Brokešová Anička+ Pechková Tereza)
Ježci 4 (Vakula Vít+ Říha Patrik+ Ječmen Josef)
2.třída (15)…
Kočky 1 (Krajmerová Simča+ Vlková Lucinka)
Kočky 2 (Masaříková Týna+ Ryšavá Anička)
Kočky 3 (Kropáček František+ Laušmanová Bára)
Klokani 1 (Kunc Ondra+ Voborská Rosálie)
Klokani 2 (Růžičková Nikola+ Murswieková Káťa)
Orli 1 (Hrabík David+ Trč Ondřej)
Orli 2 (Laušmanová Bára+ Horníková Zuzka)
Orli 3 (Eiseltová Natálka+ Nováková Viktorka)
Orli 4 (Pokorná Karolína+ Zeman Jakub)
Orli 5 (Halamová Verča+ Holec Vojta)
Orli 6 (Bílá Veronika+ Hňoupková Rozárka)
Orli 7 (Eiseltová Natálka+ Horníková Zuzana)
Tučňáci 1 (Novák Saša+ Víšek Lukáš)
Tučňáci 2 (Skála Jan+ Kříž Jakub)
Tučňáci 3 (Slavíková Káťa+ Blažek Tomáš)
3. třída (25)…
Orli 1 (Nováková Jarmilka+ Bao Dina Týna)
Orli 2 (Šmejkal Adam+ Stehlík Jan)
Orli 3 (Krajmerová Simča+ Nováková Viktorka)
Orli 4 (Masaříková Týna+ Hňoupková Káťa)
Orli 5 (Laušmanová Bára+ Pittauer Filip)
Orli 6 (Ledecký Vojtěch+ Pech Adam)
Orli 7 (Vincenc Robin+ Abel Kryštof)
Klokani 1 (Burián Vojtěch+ Drábová Beata)
Klokani 2 (Šesták Filip+ Horák Matěj)
Klokani 3 (Bušek David+ Černý Adam)
Klokani 4 (Bitalová Gabča+ Štroblová Terezka)
Klokani 5 (Puhr Marek+ Turková Terka+ Marholdová Johy)
Klokani 6 (Adamcová Karolína+ Svoboda Lukáš)
Klokani 7 (Šťástková Jitka+ Kreibich Adam)
Klokani 8 (Koutová Markéta+ Prošková Markéta)
Klokani 9 (Vosičková Josefína+ Brych Lukáš)
Klokani 10 (Lebruška Dominik+ Havlas Karel)
Tučňáci 1 (Říhová Káťa+ Paulíková Eliška)+ Pečená Anička
Tučňáci 2 (Hokynář Pavel+ Vetešník Jindřich)
Tučňáci 3 (Knöchel Leoš+ Vopasek Karel)
Tučňáci 4 (Jerman Ondřej+ Novák Saša)
Ježci 1 (Kovařík Jaroslav+ Kozák Matyáš)
Ježci 2 (Bernatová Lucie+ Müller Martin
Ježci 3 (Fatalieva Aisha+ Absolonová Soňa)
Ježci 4 (Jiráček Daniel+ Karban František+ Příbramský Martin))
4.- 5.třída (39)…
Varnsdorf 1
Varnsdorf 2
Libochovice A,B
Nový Bor 1 (Haas Vítek+ Krchov Matěj)
Nový Bor 2 (Stehlík Jan+ Bao Dina Týna)
Nový Bor 3 (Burián Vojtěch+ Janouch Tomáš)
Nový Bor 4 (To Tú Uyen Linda+ Štichhauer Danny)
Nový Bor 5 (Sochová Klárka+ Pečená Anička)
Klokani 1 (Štroblová Tereza+ Drábová Beáta)
Klokani 2 (Hňoupková Káťa+ Funke Viki)
Klokani 3 (Fojtová Adélka+ Grosmanová Káťa)
Klokani 4 (Fojtová Eliška+ Marholdová Johy)
Klokani 5 (Mynářová Lenka+ Turková Terka)
Klokani 6 (Malatincová Nela+ Jeřábková Hana)
Klokani 7 (Kopecká Daniela+ Mišálková Karolína)
Klokani 8 (Bitalová Gabča+ Chaurová Káťa)
Klokani 9 (Kreibich Adam+ Lebruška Dominik+ Plutnar Jan)
Orli 1 (Mahdal Ruda+ Nováková Jarmilka)
Orli 2 (Pelcová Majda+ Langrová Terka)
Orli 3 (Borská Vici+ Štysová Viktorka)
Orli 4 (Johne Michael+ Borovička Jakub)
Orli 5 (Šmejkal Adam+ Šolínová Maruška)
Orli 6 (Pokorný Jiří+ Křivanová Klárka)
Orli 7 (Vlková Adélka+ Voldřichová Julie)
Orli 8 (Nováková Natálka+ Strejčková Lucie)
Orli 9 (Pittauer Filip+ Koudelková Eliška)
Orli 10 (Daněk Tomáš+ Laušmanová Bára)
Orli 11 (Voldřichová Lea+ Majstrová Daniela)
Orli 12 (Fučíková Anna+ Hromádka Jan)
Tučňáci 1 (Vopasková Samanta+ Paulíková Eliška)
Tučňáci 2 (Baselová Kateřina+ Tregnerová Daniela)
Ježci 1 (Svoboda Vlastimil+ Jásek Jindřich)
Ježci 2 (Schindler Jan+ Hladík Daniel)
Ježci 3 (Třísková Aneta+ Sýbová Marika)
Ježci 4 (Machačová Klára+ Tesler Michal)
Ježci 5 (Pechek Adam+ Absolon Daniel)
Ježci 6 (Petratschek Martin+ Palkovič Daniel)
Ježci 7 (Ricková Eva+ Bořil Jan)