Květen - měsíc Karlových Varů
Kalendář
květen | ||
Stř 3. | 8. trénink Vlčat | |
Čtv 4. | 13. trénink Koček | |
Pá 5. | LOT H. Libchava | |
So 6. | volno | |
Ne 7. | volno | |
Po 8. | volno | |
Stř 10. | 9. trénink Vlčat | |
Čtv 11. | 14. trénink Koček | |
So 13. | volno | |
Ne 14. | 4. kolo OP4 | |
Stř 17. | 10. trénink Vlčat | |
Čtv 18. | 15. trénink Koček | |
So 20. | 5. kolo Skalické čtyřky | |
Ne 21. | volno | |
Stř 24. | 11. trénink Vlčat | |
Čtv 25. | 16. trénink Koček | |
Pá 26. | Karlovy Vary | |
So 27. | Karlovy Vary | |
Ne 28. | Karlovy Vary | |
Stř 31. | 12. trénink Vlčat | |
červen | ||
Čtv 1. | 17. trénink Koček | |
So 3. | volno | |
Ne 4. | volno | |
Stř 7. | 13. trénink Vlčat | |
Čtv 8. | 18. trénink Koček | |
So 10. | volno | |
Ne 11. | volno | |
Stř 14. | 13. trénink Vlčat | |
Čtv 15. | 19. trénink Koček | |
So 17. | 8. kolo Borské ligy | |
Ne 18. | volno |
- ZŠL- ZŠ U Lesa
- ZŠN- ZŠ náměstí Míru
- HSK- Skalice u České Lípy
- ZŠA- ZŠ Arnultovice
- HČK- hala Česká Kamenice
- ZŠP- ZŠ Partyzánská Svárov Česká Lípa
KTM | 1. | Hlavičky | 4 | 5 | 500- 1.000 |
2. | Hlavičky | 5 | 6 | 500- 1.000 | |
3. | Hlavičky | 6 | 7 | 500- 1.000 | |
4. | Hlavičky | 7 | 10 | 500- 1.000 | |
5. | Hlavičky | 10 | 12 | 500- 1.000 | |
6. | Hlavičky | 12 | 13 | 500- 1.000 | |
VTM | 1. | Mrskačky 1 | 1x5 | 2x5 | 500- 1.000 |
2. | Mrskačky 2 | 1 chyba | 0 | 500- 1.000 | |
3. | Prstová s kontrolkou | 30x | 50x | 500- 1.000 | |
4. | Nahrávka | 9 | 10 | 500- 1.000 | |
5. | Bumerang | 7 | 9 | 500- 1.000 | |
6. | Bumerang | 7 | 9 | 500- 1.000 |
Komentář gestora k jednotlivým akcím...
14.
4. kolo Okresního přeboru ve čtyřkovém mini
Minivolejbal čtyřek je obrovskou výzvou pro Akademii ... Rosteme každý trénink, každý turnaj... Na posledním kole hodíme do vody hvězdičky Akademie... Veroniku Pavlů (3. třída) a Matěje Tomčíka (2. třída)...
První nominace...
Akademie A | Schindlerová- Říhová- Bao- To Tú Uyen- Tomčík |
Akademie B | |
Akademie C | Müllerová- Pokorný- Šmejkal- Sýbová- Pavlů- Kolč |
Akademie D | Burián- Stehlík- Jarošová- Jeníková- Hladík- Pittauer- Jeřábková |
20.
5. kolo Skalické čtyřky...
Páté kolo je posledním kolem. Pozveme tradiční soupeře: Loko Česká Lípa, VAŠ Varnsdorf, UD Hamr, Törik Doksy, Bižuterii Jablonec,,,
26.
Festival minivolejbalu v Karlových Varech
První nominace...
žlutý minivolejbal...
Akademie 1 | Buriánová Viktorka- Hladíková Kateřina |
Akademie 2 | Tomčík Mattis- Vachtová Leona |
Akademie 3 | Myška Marek- Hladíková Michaela |
Akademie 4 | Černý Kristián- Hocek Standa |
Akademie 5 | Pokorná Veronika- Fiala Antonín |
Akademie 6 | Vomela Patrik- Doležalová Markéta |
Akademie 7 | Cibulková Viktorka- Němečková Kateřina |
Akademie 8 | Slavíková Kateřina- Soukupová Marie |
Akademie 9 | Kroužková Anna- Michálková Ema |
Akademie 10 | Kroužková Eliška- Jeník Petr |
Akademie 11 | Bednářová Veronika- Špačková Sára |
červený minivolejbal...
Akademie 1 | Jarošová Eliška- Stehlík Jan |
Akademie 2 | Bao Dina Týna- Burián Vojtěch |
Akademie 3 | Šmejkal Adam- Kolč Jan |
Akademie 4 | Hladík Adam- Pittauer Filip |
Akademie 5 | Ramišová Tereza- Jeřábková Hana |
Akademie 6 | Pavlů Veronika- Horníková Zuzana |
Akademie 7 | Dušánková Vendulka- Kopecká Dáňa |
Akademie 8 | Dušánková Viktorka- Jíravová Viktorka |
Akademie 9 | Votruba Ondřej- Frömel Jan |
Akademie 10 | Šesták Filip- Brych Lukáš |
zelený minivolejbal...
Akademie 1 | Říhová- To Tú Uyen- Jeřábková- Pokorný |
17.
8. kolo L- Borské ligy minivolejbalu...
Časový harmonogram 8. kola L- BLM 2017
Žlutý mini | 1.- 3. třída | 9,00- 11,00 |
Oranžový mini | bez omezení | 11,00- 13,00 |
Červený mini | bez omezení | 13,00- 15,00 |