Žebříčky 2019...
Květen 2019...
ZŽ→ květen 2019
Lov bodů
1. místo | 2. místo | 3. místo | |
M- ŽRALOCI Kam.Šenov | Matějková Ivana | Sládečková Tereza | Schimmelová Eliška |
S- ŽRALOCI Kam.Šenov | Matějková Daniela | Matějková Ivana | Schimmelová Eliška |
SOVIČKY Česká Lípa | Krumlová Nela | Stupková Ellen | Kříž Matěj |
SOVY Česká Lípa | Šedivá Barbora | Panoch Jiří | Stupková Ellen |
Tygřice a Tygři N. Bor | Pokorná Veronika | Hladíková Kateřina | Myška Marek |
SUPER→ Ž | Říhová KLateřina | Němečková Kristýna | Jarošová Eliška |
Žebříčky 2019...
Duben 2019...
Závěrečné Žebříčky dubna 2019
Lov bodů
MČR | 1.000 bodů |
ČLM | 1.000 bodů |
PK MČR | 500 bodů |
1. místo | 2. místo | 3. místo | |
M- ŽRALOCI Kam.Šenov | Daníčková Eliška | Schimmelová Eliška | Grušpierová Eliška |
S- ŽRALOCI Kam.Šenov | Daníčková Eliška | Schimmelová Eliška | Matějková Ivanka |
SOVIČKY Česká Lípa | Stupková Ellen | Jonová Lenka | Čunátová Nela |
SOVY Česká Lípa | Stupková Ellen | Pilnajová Kateřina | Štěpánková Barbora |
Tygřice a Tygři N. Bor | Hladíková Kateřina | Jurásková Annabel | Moravčíková Karolína |
Mladší žákyně Kam. Šenov | Říhová Kateřina | Slávková Kateřina | Daníčková Eliška |
Liga- dívky N. Bor | Říhová Kateřina | To Tú Uyen Linda | Slávková Kateřina |
Liga- kluci N. Bor | Stehlík Jan | Burián Vojtěch | Šmejkal Adam |
Žebříčky 2019...
Březen 2019...
Závěrečný Žebříček března 2019
Lov bodů
KF BMV | 500 bodů |
1. místo | 2. místo | 3. místo | |
M- ŽRALOCI Kam.Šenov | Schimmelová Eliška | Grušpierová Eliška | Daníčková Eliška |
S- ŽRALOCI Kam.Šenov | Schimmelová Eliška | Grušpierová Eliška | Daníčková Eliška |
SOVIČKY Česká Lípa | Stupková Ellen | Petráčková Adéla | Kříž Matěj |
SOVY Česká Lípa | Hekšová Barbora | Šedivá Barbora | Pilnajová Kateřina |
Tygřice a Tygři N. Bor | Hladíková Kateřina | Jurásková Annabel | Myška Marek |
Mladší žákyně Kam. Šenov | Říhová Kateřina | Slávková Kateřina | Pavlů Veronika |
Liga- dívky N. Bor | Říhová Kateřina | To Tú Uyen Linda | Němečková Kristýna |
Liga- kluci N. Bor | Stehlík Jan | Hladík Daniel | Hladík Adam |
Žebříčky 2019...
Únor 2019...
Závěrečný žebříček
1. místo | 2. místo | 3. místo | |
M- ŽRALOCI Kam.Šenov | Schimmelová Eliška | Daníčková Eliška | Grušpierová Eliška |
S- ŽRALOCI Kam.Šenov | Schimmelová Eliška | Daníčková Eliška | Grušpierová Eliška |
SOVIČKY Česká Lípa | Stupková Ellen | Petráčková Adéla | Jonová Lenka |
SOVY Česká Lípa | Hekšová Barbora | Pilnajová Kateřina | Panoch Jiří |
Tygřice a Tygři N. Bor | Jurásková Annabel | Myška Marek | Hladíková Kateřina |
Mladší žákyně Kam. Šenov | Říhová Kateřina | Slávková Kateřina | Pavlů Veronika |
Liga- dívky N. Bor | Říhová Kateřina | To Tú Uyen Linda | Jarošová Eliška |
Liga- kluci N. Bor | Hladík Adam | Šmejkal Adam | Stehlík Jan |
Žebříčky 2019...
Leden 2019...
Závěrečný Žebříček měsíce ledna 2019
1. místo | 2. místo | 3. místo | |
M- ŽRALOCI Kam.Šenov | Grušpierová Eliška | Daníčková Eliška | Sládečková Tereza |
S- ŽRALOCI Kam.Šenov | Daníčková Eliška | Grušpierová Eliška | Matějková Ivana |
SOVIČKY Česká Lípa | Stupková Ellen | Bolorsaikhan Solongo | Radoňský Jiří |
SOVY Česká Lípa | Hekšová Barbora | Pilnajová Kateřina | Havlíková Aneta |
Tygřice a Tygři N. Bor | Hladíková Kateřina | Kolč Martin | Myška Marek |
Mladší žákyně Kam. Šenov | Říhová Kateřina | Slávková Kateřina | Šachová Eliška |
Liga- dívky N. Bor | Říhová Kateřina | To Tú Uyen Linda | Jarošová Eliška |
Liga- kluci N. Bor | Kolč Jan | Šmejkal Adam | Myška Marek |
Duben 2019...
ŽEBŘÍČKY 2019
SOVIČKY 05→ ZŽ→ Květen 2019
Královnou Krumlová Nela
Trenér Mgr.Šín Milan, asistentka Říhová Kateřina
Nels to dokázala...
Nela prokázala v květnu svoji šikovnost a cílevědomost a sklízí... V sobotu 8. června se zařadí mezi OLYMPIONIKY Akademie......
SUPER→ Ž 05→ Pátek 31. května 2019
Královnou Říhová Kateřina
Trenér Mgr.Šín Milan, asistentka Němečková Jitka
Kačena jako první Akademik vystoupila na volejbalový Olymp
Šestka nejlepších získá prestižní olympijské tričko věnované Akademií... Skvělý finiš předvádí především Veronika Pavlů... Dostala se do V.I.P. 6... V souboji...
TYGŘICE 05→ Pátek 31. května 2019
Královnou Pokorná Veronika
Trenér Hladík David, asistent Šmejkal Adam
Nečekaná změna těsně před cílem...
Včera zabojovali TT na 4. volejbalovém schůdku→ tenisovém podání... Zvládnutí TP pomohlo hlavně cílevědomé a pracovité Verunce, která mohla využít Žolíka na splnění kliků...
SOVY ČL 05→ Pátek 31. května 2019
Královnou Šedivá Barbora
Trenér Mgr.Šín Milan, asistentka Říhová Kateřina
Bára míří do volejbalového ráje...
Vypadá to, vypadá, že o olympijské tričko zabojuje trojice Bára- Jirka a Ellen... Samozřejmě, že nejblíže je Bára...
SUPER→ Ž 05→ Čtvrtek 30. května 2019
Královnou Němečková Kristýna
Trenér Mgr.Šín Milan, asistentka Němečková Jitka
Vítězná čtyřka je jasná...
Do konce soutěže již zbývají pouze dva tréninky... Z 90% je vymalováno... Proběhne boj o 5. a 6. místo... U kluků je limitující schůdek 2→ příjem... Velkou šanci "skočit" do první...
Hvězdičky Akademie 2019
SOVIČKY Česká Lípa | Kaufman Kryštof |
SOVY Česká Lípa | Hekšová Barbora |
Žraloci- M Kamenický Šenov | Grušpierová Eliška |
Žraloci- S Kamenický Šenov | Daníčková Eliška |
Tygřice a Tygři Nový Bor | Jurásková Annabel |
Mladší žákyně Kamenický Šenov | Slávková Kateřina |
Ligová skupina- dívky | Říhová Kateřina |
Ligová skupina- kluci | Šmejkal Adam |
HVĚZDIČKY 2019
STARŠÍ ŽRALOCI_12_Hvězdičky Akademie
Hvězdičkou Eliška Daníčková
Trenér Mgr. Šín Milan, asistentka Grušpierová Drahomíra
Eliška si rozdaly koruny...
Je až neskutečné, jak MLADŠÍ ŽRALOCI obsadili královská křesla... Eliška Grušpierová vládne mladším a Eliška Daníčková starším...
Prosinec 2018...
ŽEBŘÍČKY 2019
TYGŘICE a TYGŘI Nový Bor_út 2. října 2018
Královnou je Anička Bao
Trenér: Hladík David
Na včerejším tréninku Tygřic bylo 16 dětí... Královnou skupiny se díky abecedě stala Anička... Ale vůbec to nebude mít jednoduché... Za ní číhá dalších minimálně 15 dravých...
ŽEBŘÍČKY- ŽEBŘÍČKY- ŽEBŘÍČKY...
ZE ŽEBŘÍČKŮ ŽEBŘÍČKY_12
Matematika v Akademii...
Ze Žebříčků ŽEBŘÍČKY...
Pátek 28. prosince 2018_11:11 hodin
"Velkých cílů nedosáhneme silou, velkých cílů dosáhneme vytrvalostí."
Samuel Johnson
V AKADEMII DĚLÁME I SPORT... A VYCHOVÁVÁME KOMUNITOU, POHYBEM I...
ZŽ PROSINEC 2018
Žebříčky 2019...
Prosinec 2018...
Závěrečný Žebříček prosince 2018
1. místo
2. místo
3. místo
M- ŽRALOCI Kam.Šenov
Grušpierová Eliška
Daníčková Eliška
Schimmelová Eliška
S-...
ZŽ listopadu 2018..
Závěrečné Žebříčky listopadu
"V Akademie to každý den žije... Tam není nikdy nuda... "
Královny a král...
Úterý 4. prosince 2018_06:06 hodin...
MÁME ZA SEBOU DRUHÝ ŽEBŘÍČEK ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019... VÍTĚZOVÉ ZÁVĚREČNÝCH ŽEBŘÍČKŮ MĚSÍCE LISTOPADU 2018...